Як правильно вибрати інвертор та чому інвертори Huawei такі популярні

Інверторами сонячної енергії називають пристрої, що трансформують постійний струм, отриманий від сонячної панелі. Вони роблять його змінним, котрий потрібен споживачам, що працюють з напругою 380 чи 220 Вольт. Інвертор є головним елементом всієї системи сонячних панелей. 

Які бувають сонячні інвертори

Розділяють дані установки на 3 групи: 

  • Автономні – Використовуються в локальних електромережах з накопиченням енергії в акумуляторних батареях, не приєднуючись до загальної мережі Обленерго;
  • Мережеві – Функціонують разом з зовнішніми електричними мережами Обленерго. Не призначені для накопичення/видачі енергії в акумуляторний парк. Для цього виду характерне не тільки перетворення напруги, але й контроль якості енергії та передача отриманого живлення до зовнішніх мереж;
  • Комбіновані – Поєднані між собою автономна та мережева система з різноманітними налаштуваннями, що дозволяють скористатися ретельним регулюванням необхідного режиму.

Мережеві сонячні електростанції для приватних будинків збудовані, переважно, на основі інвертора Huawei. Чому інвертори Huawei такі популярні? Не секрет, що Huawei – світова компанія-виробник електроніки, зокрема, інверторів для сонячних електростанцій.

Переваги інверторів Huawei

  1. Надійні системи, виготовлені за новітніми технологіями, мають пасивне охолодження та вбудований інтелектуальний контроль, що забезпечує ідеальне функціонування протягом багатьох років без збоїв. Мінімальний термін експлуатації – двадцять п’ять років.
  2. Високий коефіцієнт продуктивності сягає 98 відсотків завдяки електронним частинам та спеціальним трекерам VHHN. Велика кількість трекерів полегшує процес підключення у полях з різними напрямками.
  3. Цінова політика Huawei досить лояльна, в Івано-Франківську можна придбати якісні інвертори набагато дешевше, ніж пропонують аналогічні виробники іменитих брендів на кшталт АВВ, Fronius, SMA.
  4. Інтелектуальна система інноваційних трекерів дозволяє системі самій проводити моніторинг, а наявність графічного дисплею дає можливість дистанційно управляти панелями через спеціальну програму, що може бути встановлена на планшеті або смартфоні.
  5. Вимогливі елементи (такі як вентилятор) – відсутні в приладах Huawei, тому обслуговувати трекери досить просто.
  6. Отримати інформацію про роботу інвертора можна навіть через Bluetooth на звичайний смартфон, без встановлення додаткових Smart Logger.
  7. Наявність сертифіката Photon++ підтверджує факт проходження всіх випробувань та тестувань з найвищими показниками. Технологічність та надійність розробок Huawei була затверджена незалежним дослідницьким центром Німеччини.

Для правильного вибору інвертора спеціалістами індивідуально розраховується алгоритм дотримання найефективніших показників. Ми рекомендуємо звернутись за консультацією до професійних фахівців. Консультанти «СТЕМ СОЛАР» в Івано-Франківську завжди готові надати Вам допомогу при підборі необхідного обладнання.

Залишити коментар

Your email address will not be published.