Страхування сонячних електростанцій при заключенні договору на будівництво з компанією СТЕМ СОЛАР

ТОВ «СТЕМ СОЛАР» з 2011 року займається монтажем та підключенням сонячних електростанцій в Західній Україні. Компанія є лідером з будівництва СЕС. Наша фірма завжди приділяє особливу увагу якості монтажних робіт, які ми виконуємо. Спроектована, побудована та запущена в мережу станція повинна працювати понад 25 років, не вимагаючи додаткових витрат на експлуатацію та ремонт від її власника. Тому установка та підключення СЕС грає важливу роль в нашій роботі.

«СТЕМ СОЛАР» – одна з небагатьох компаній в регіоні, яка пропонує застрахувати сонячну електростанцію від багатьох ризиків, зокрема, стихійних явищ, дій третіх осіб, дефектів обладнання тощо.

Страхування сонячних електростанцій

Страхування СЕС – це повний фінансовий захист від усіх стандартних, а також індивідуальних ризиків, які можуть призвести до пошкодження або знищення майна клієнтів. Наша компанія співпрацює з приватним акціонерним товариством «ІНГО Україна», що вже 24 роки займається страхуванням майна та обладнання на ринку України. Фірма має 28 ліцензій на надання різних видів добровільного та обов’язкового страхування, а також обслуговує корпоративних та роздрібних клієнтів. Компанія має свої представництва у 25 містах нашої країни.

Сонячна електростанція може бути застрахована на випадок пошкодження (знищення) в результаті:

  • пожежі, вибуху, удару блискавки;
  • пошкодження водою;
  • дії третіх осіб;
  • раптового руйнування будівлі;
  • дефектів матеріалів, помилок в монтажних роботах;
  • виникнення інших обставин, що мають бути прописані в договорі.

Страхова сума має бути встановлена за згодою сторін на підставі документів, котрі підтверджують вартість майна. А страхове відшкодування здійснюється в обсязі: 

  • дійсної вартості СЕС в разі її знищення, втрати або крадіжки;
  • витрат на відновлення сонячної електростанції в разі її пошкодження.

Варто зазначити, що компанія «СТЕМ СОЛАР» бере на себе всі витрати зі страхування при заключенні договорів на будівництво сонячної електростанції. Наші спеціалісти якісно та професійно виконують будівельно-монтажні, електромонтажні та пусконалагоджувальні роботи в рамках проектів СЕС для своїх клієнтів. В цілому, будівництво сонячних електростанцій залежить від її типу, а процедура оформлення й узгодження – від того, для яких цілей вона будується. Наші консультанти допоможуть з індивідуальним вибором сонячних панелей та інверторів, які підходять саме вам.

Залишити коментар

Your email address will not be published.