Що таке сонячні трекери?

В Івано-Франківську все частіше встановлюють електростанції на трекерах, що є вигідним як для комерційного сектору, так і для побутового використання. Фахівці запевняють – саме такі системи є сучасним рішенням майбутнього України. Всі елементи обладнання підбираються в індивідуальному порядку для кожного окремого проекту. Якісні конструкції вирізняються високим коефіцієнтом корисної дії, що сягає майже сорока п’яти відсотків, коли на нього потрапляють промені сонця.

Трекери є динамічними системами закріплення сонячної панелі, тому вона може повертатися туди, де найкраще потраплятиме сонячне проміння на батарею. Це дозволяє отримати більше енергії, тобто підвищити власний прибуток.

Основні переваги динамічної системи для сонячної електричної станції:

  • Сонячні трекери збільшують продуктивність до 40%;
  • Зниження терміну окупності інвестицій, вкладених у встановлення сонячних панелей;
  • Статична система виробляє вполовину менше енергії, ніж її динамічний конкурент;
  • Ви зможете окупити витрати на сонячні трекери вже через 10 років.

Достатня кількість переваг пояснює, чому в Івано-Франківську обирають саме динамічні системи від СТЕМ.

Переваги сонячних трекерів

Головний плюс таких конструкцій – міцність. Для їх виготовлення використовується тільки високоякісна сировина – екструдований алюмінієвий профіль та сталеві листи, вкриті захисним шаром у сімдесят мкм. Нержавіюча вуглецева сталь – напрочуд стійка до корозійного руйнування та електрохімічних корозій. Для створення сприятливих умов роботи системи, необхідно обирати бетонні фундаменти, вартість яких розраховується в індивідуальному порядку.

Єдиний недолік – вартість встановлення динамічної системи (трекер на 20 панелей, загальною потужністю 7,6 кВт, буде коштувати 5600 євро).

Компанія СТЕМ СОЛАР є експертом у галузі сонячної енергетики та створенні якісних конструкцій, що дозволяють підвищити власні доходи.

За типом, конструкція може бути одновісною або двовісною. Перша рухається по горизонталі, друга може змінювати позицію у вертикальному та горизонтальному напрямку. За допомогою спеціальних датчиків та блоку власник може без проблем керувати пристроєм. Система легко адаптується до різної погоди, для неї не є проблемою ані дощ, на град чи навіть сніг.

Залишити коментар

Your email address will not be published.