Чи шкодить СЕС сусідам?

Все більшої популярності в Україні та всьому світі набуває будівництво сонячних електростанцій. Адже СЕС сьогодні – одна з найвигідніших інвестицій, стабільний прибуток на багато років вперед й екологічно чисте отримання електроенергії.

Ви хочете, щоб було добре не тільки Вам, але й сусідам? Принаймні, щоб від установки і роботи СЕС у них не було жодного дискомфорту? Не хвилюйтесь. Його не буде. Давайте проаналізуємо.

Екологія

Як запевняють екологи, перетворення сонячної енергії в електрику не призводить до забруднення навколишнього середовища. Адже панелі нічого не виділяють, лише поглинають енергію Сонця. Тож і промислові, і побутові сонячні станції є абсолютно безпечними як для природи, так і для людей.

Вперше сонячні панелі були встановлені у 2016 році в одній із шкіл Херсонщини, в селі Антонівка. Тепер школа заробляє від продажу електроенергії державі.

Шум

Найпоширенішим фактором незадоволення сусідів у повсякденні виступає шум. Чи створює його СЕС? Ні! Робота станції – повністю безшумна. Більше того, станція не потребує періодичного технічного обслуговування. І навіть саме її будівництво не спричинить жодних незручностей. Професіонали все виконають швидко та спритно, без зайвого галасу. В м. Івано-Франківськ й області ми вже побудували не одну станцію. Ми пройдемо з Вами разом весь шлях – від ідеї створення власної електростанції до її запуску.

Коливання напруги

Робота інвертора полягає в тому, щоб перетворити всю вироблену енергію від сонячних панелей, загнати енергію в лінію електропередачі і “дотиснути” її до ТП. При вірному проектуванні, на довгих лініях 0,4 кВ збільшують січення дроту та поділ ліній, враховуючи спад напруги. Тоді для інвертора є достатньою пропускна здатність дротів, в які він може видати повну свою потужність, не завищуючи її для сусідів. Чим більше на Вашій вулиці живе сусідів – тим рівномірніше розтікається споживання згенерованої Вами енергії.

Соціальний вплив

І все-таки, будівництво власної сонячної електростанції матиме на сусідів деякий вплив. Вчені з Університету Мангейма довели, що соціальні фактори таки впливають на збільшення числа нових СЕС. Тобто, після того як Ваша станція почне працювати – сусіди теж захочуть собі таку. А пояснення дуже просте. В доповіді вчених сказано: «Я хочу, щоб у мене було як у сусіда». Воно й не дивно, враховуючи відому користь і прибуток від такої інвестиції. Отже, розраховуйте, що з часом у когось із ваших друзів, знайомих чи сусідів теж з’являться власні електростанції.

Якщо Вас цікавить проект і установка сонячних панелей – звертайтесь до нас в «СТЕМ СОЛАР». Ми швидко опрацюємо надану вами інформацію, зробимо відповідні розрахунки й запропонуємо оптимальні варіанти будівництва електростанції відповідно до Ваших вимог та побажань. А Ви самі оберете той, який найбільше сподобається.

Залишити коментар

Your email address will not be published.